MEAN WELL NSP-100-24
Kód: NSP-100-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 100W; 24VDC; 4,2A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 4,2A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 21...26V DC
Řada výrobce: NSP-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 4,2A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Pracovní teplota: -40...85°C
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Napájecí napětí: 120...431V DC
Řada výrobce: NSP-100
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 91%