MEAN WELL NSP-100-12
Kód: NSP-100-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 100W; 12VDC; 8,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.3 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 92%
Výstupní proud: 8,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 120...431V DC, 85...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 10,8...14V DC
Řada výrobce: NSP-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 8,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 92%