MEAN WELL NPF-200V-36
Kód: NPF-200V-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 200W; 36VDC; 5,55A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu