MEAN WELL NPF-200V-24
Kód: NPF-200V-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 200W; 24VDC; 8,3A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu