MEAN WELL NPF-200-42
Kód: NPF-200-42
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 200W; 42VDC; 4,75A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu