MEAN WELL NPF-200-12
Kód: NPF-200-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 200W; 12VDC; 15A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu