MEAN WELL NPF-120D-54
Kód: NPF-120D-54
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 124,2W; 32,4÷54VDC; 2,3A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu