MEAN WELL NPF-120D-48
Kód: NPF-120D-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 120W; 28,8÷48VDC; 2,5A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu