MEAN WELL NPF-120D-42BE
Kód: NPF-120D-42BE
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 121,8W; 25,2÷42VDC; 2,9A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu