MEAN WELL NPF-120D-12
Kód: NPF-120D-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 120W; 7,2÷12VDC; 10A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu