MEAN WELL NPF-120-24
Kód: NPF-120-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 120W; 24VDC; 5A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu