MEAN WELL NPF-120-20
Kód: NPF-120-20
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 120W; 20VDC; 6A; 90÷305VAC; IP67; 90%
Detailní informace
Detailní popis produktu