MEAN WELL NPF-120-12
Kód: NPF-120-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 120W; 12VDC; 10A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu