MEAN WELL NPB-120-12TB
Kód: NPB-120-12TB
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; 6,8A; 20÷90Ah; 13,8VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24
Hmotnost: 1.13 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 87%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, Li-Ion, GEL (gelový)
Druh vývodu: svorkovnice
Max. nabíjecí proud: 6,8A
Nabíjené kapacity: 20...90Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Použití: akumulátor 12V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 13,8V DC
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 6,8A
Výstupní napětí: 13,8V DC
Nabíjené kapacity: 20...90Ah
Účinnost: 87%
Druh vývodu: svorkovnice
Použití: akumulátor 12V