MEAN WELL MSP-600-48
Kód: MSP-600-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 624W; 48VDC; 13A
Detailní informace
Detailní popis produktu