MEAN WELL MSP-1000-24
Kód: MSP-1000-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1000W; 24VDC; 42A
Detailní informace
Detailní popis produktu