MEAN WELL MSP-100-24
Kód: MSP-100-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 108W; 24VDC; 4,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu