MEAN WELL MPM-90-48ST
Kód: MPM-90-48ST
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 90W; 48VDC; 1,88A
Detailní informace
Detailní popis produktu