MEAN WELL MPM-30-5ST
Kód: MPM-30-5ST
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 30W; 5VDC; 6A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu