MEAN WELL MPM-30-3.3ST
Kód: MPM-30-3.3ST
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 20W; 3,3VDC; 6A
Detailní informace
Detailní popis produktu