MEAN WELL LRS-150-36
Kód: LRS-150-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 154,8W; 36VDC; 4,3A
Detailní informace
Detailní popis produktu