MEAN WELL LRS-1200-36
Kód: LRS-1200-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1,2kW; 36VDC; 33,3A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 33,3A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: LRS-1200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 225x124x41mm
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 33,3A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 225x124x41mm
Řada výrobce: LRS-1200
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%