MEAN WELL LRS-1200-24
Kód: LRS-1200-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1,2kW; 24VDC; 50AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 93% |
| Výstupní proud: | 50A |
| Doplňkové funkce: | remote sense, nucené chlazení - ventilátor |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 180...305V AC, 250...431V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Řada výrobce: | LRS-1200 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 225x124x41mm |
| Výkon: | 1,2kW |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | modulový |
| Výkon: | 1,2kW |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Výstupní proud: | 50A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 225x124x41mm |
| Řada výrobce: | LRS-1200 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Účinnost: | 93% |
| Napájecí napětí: | 250...431V DC |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Položka byla vyprodána… | |




