MEAN WELL LRS-1200-12
Kód: LRS-1200-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1,2kW; 12VDC; 92A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.28 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 92A
Doplňkové funkce: remote sense, nucené chlazení - ventilátor
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 180...305V AC, 250...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: LRS-1200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 225x124x41mm
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 92A
Počet výstupů: 1
Účinnost: 91%
Doplňkové funkce: remote sense
Řada výrobce: LRS-1200
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -30...70°C
Vnější rozměry: 225x124x41mm