MEAN WELL LRS-100N2-36
Kód: LRS-100N2-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 100W; 36VDC; 2,8A
Detailní informace
Detailní popis produktu