MEAN WELL LRS-100N2-24
Kód: LRS-100N2-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 100W; 24VDC; 4,2A
Detailní informace
Detailní popis produktu