MEAN WELL LRS-100N2-12
Kód: LRS-100N2-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 100W; 12VDC; 8,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu