MEAN WELL LRS-100-3.3
Kód: LRS-100-3.3
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 66W; 3,3VDC; 20A
Detailní informace
Detailní popis produktu