MEAN WELL LPS-100-15
Kód: LPS-100-15
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 100,5W; 248÷370VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.43 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 80%
Výstupní proud: 6,7A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zástrčka rozteč 3,96mm
Napájecí napětí: 88...264V AC, 248...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -10...60°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...18V DC
Řada výrobce: LPS-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 222x62x32mm
Výkon: 100,5W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 100,5W
Napájecí napětí: 248...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 15V DC
Výstupní proud: 6,7A
Pracovní teplota: -10...60°C
Účinnost: 80%
Vnější rozměry: 222x62x32mm