MEAN WELL LOP-500-48
Kód: LOP-500-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 500W; OUT: 1; 48VDC; 10,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 10,4A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,5kW
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 10,4A
Řada výrobce: LOP-500
Pracovní teplota: -40...80°C