MEAN WELL LOP-500-12
Kód: LOP-500-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 500W; OUT: 1; 12VDC; 41,6A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.39 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 41,6A
Doplňkové funkce: doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výkon: 0,5kW
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 41,6A
Výstupní napětí: 12V DC
Řada výrobce: LOP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Pracovní teplota: -40...80°C