MEAN WELL LOP-400-15
Kód: LOP-400-15
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.39 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 20A
Doplnkové funkcie: doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...80°C
Rada výrobcu: LOP-400
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 0,4kW
Výstupné napätie: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 0,4kW
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-400
Doplňkové funkce: doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Výstupní napětí: 15V DC