MEAN WELL LOP-200-54
Artikelnummer: LOP-200-54
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.21 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Doplňkové funkce: doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0.2kW
Výstupní napětí: 54V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0.2kW
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Řada výrobce: LOP-200
Výstupní napětí: 54V DC