MEAN WELL LOP-200-36
Kód: LOP-200-36
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.21 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Doplnkové funkcie: doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP, před přetížením OLP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...80°C
Rada výrobcu: LOP-200
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 0.2kW
Výstupné napätie: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 0.2kW
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Řada výrobce: LOP-200
Doplňkové funkce: doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Výstupní napětí: 36V DC