MEAN WELL IRM-90-24ST
Kód: IRM-90-24ST
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 90W; 24VDC; 3750mA
Detailní informace
Detailní popis produktu