MEAN WELL IRM-90-15ST
Kód: IRM-90-15ST
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 85W; 15VDC; 5670mA
Detailní informace
Detailní popis produktu