MEAN WELL IRM-60-48ST
Kód: IRM-60-48ST
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 60W; 48VDC; 1250mA
Detailní informace
Detailní popis produktu