MEAN WELL IRM-60-24ST
Kód: IRM-60-24ST
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 60W; 24VDC; 2500mA
Detailní informace
Detailní popis produktu