MEAN WELL IRM-30-5ST
Kód: IRM-30-5ST
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 30W; 5VDC; 6000mA
Detailní informace
Detailní popis produktu