MEAN WELL IRM-30-48ST
Kód: IRM-30-48ST
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 30,2W; 48VDC; 630mA
Detailní informace
Detailní popis produktu