MEAN WELL IDPV-45A-24
Kód: IDPV-45A-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 45W; 24VDC; 1,88A; 90÷295VAC; IDPV-45
Detailní informace
Detailní popis produktu