MEAN WELL IDPV-45-48
Kód: IDPV-45-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 45W; 48VDC; 0,94A; 90÷295VAC; IDPV-45
Detailní informace
Detailní popis produktu