MEAN WELL HRPG-600-7.5
Kód: HRPG-600-7.5
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 600W; 7,5VDC; 80A
Detailní informace
Detailní popis produktu