MEAN WELL HRPG-600-48
Kód: HRPG-600-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 624W; 48VDC; 13A
Detailní informace
Detailní popis produktu