MEAN WELL HRPG-600-36
Kód: HRPG-600-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 630W; 36VDC; 17,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu