MEAN WELL HRPG-600-3.3
Kód: HRPG-600-3.3
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 396W; 3,3VDC; 120A
Detailní informace
Detailní popis produktu