MEAN WELL HRPG-600-24
Kód: HRPG-600-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 648W; 24VDC; 27A
Detailní informace
Detailní popis produktu