MEAN WELL HRPG-600-12
Kód: HRPG-600-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 636W; 12VDC; 53A
Detailní informace
Detailní popis produktu