MEAN WELL HRPG-450-5
Kód: HRPG-450-5
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 450W; 5VDC; 90A
Detailní informace
Detailní popis produktu