MEAN WELL HRPG-450-48
Kód: HRPG-450-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 456W; 48VDC; 9,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu